Виставки

02.07.08 АГРО-2008

З кожним роком Міжнародна виставка-ярмарок „АГРО-2008” стає найяскравішою щорічною зустріччю аграріїв в Україні. Виставка привертає увагу все більшої кількості учасників та відвідувачів.

В цьому році виставка „АГРО-2008” святкує свій 20-й ювілей. Ще більшого розмаху набуває данний захід: загальна виставкова площа склала близько 65 тис. кв.м, кількість учасників з різних країн світу збільшилась до 2100, а спеціалістів що відвідали ярмарок склало близько 250 тис.

З 10 по 13 червня в м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр Україна» ВАТ «Красилівський машинобудівний завод» активно приймав участь у виставці разом з іншими підприємствами.

„Агро-2008” сьогодні – це презентація унікальних можливостей українського аграрного ринку, це плацдарм для просування продукції вітчизняних та іноземних товаровиробників.

Експозиція ВАТ «Красилівський машинобудівний завод» була достойно представлена наступною технікою:

 • Подрібнювач рослинних решток ПРН-4,5
 • Агрегат комбінований АКПН-6
 • Агрегат комбінований АКПН-4

Продукція завода викликала зацікавленість серед відвідувачів та компаній-учасників, що дає змогу надіятися на подальшу успішну співпрацю.


12.09.08 ВОЛИНЬ-АГРО 2008

ВАТ «Красилівський машинобудівний завод» приймав участь у третій Міжнародній сільськогосподарській виставці «Волинь-Агро-2008», яка проходила з 5 по 6 вересня 2008 р. в м. Луцьк на території ВАТ "Волиньагрореммаш".

З року в рік експозиція досягнень агропромислового комплексу та кількість учасників невпинно зростають. У роботі виставки прийняли участь більше 200 підприємств, установ та організацій різних форм власності та господарювання з областей України та Республіки Білорусь. Особливість цьогорічної виставки полягала в тому, що кожна галузь АПК була представлена найновішими та сучасними зразками сільгосптехніки, обладнання та продукцією. Близько 70 відсотків виставленої сільськогосподарської продукції на ярмарці складали нові агрегати і механізми, що не були виставлені в минулому році, які за якістю та надійністю не поступаються зарубіжним аналогам. Мова йде як про зернові комбайни «Славутич» або «Полісся» Херсонського машзавода, трактори марки «ХТЗ», а також техніка для землеобробування та посівних робіт ВАТ «Красилівський машинобудівний завод», ТОВ «Інтерагротек» та ВАТ «Уманьферммаш».

Експозиція ВАТ «Красилівський машинобудівний завод» була успішно представлена наступною продукцією:

 • Подрібнювач рослинних решток ПРН-4,5
 • Агрегат комбінований АКПН-6
 • Фуражир ФН-1,2
 • Борона дискова БДПВ-6,3

Виставка «Волинь-Агро-2008» ознаменувала завершення аграрного року 2008, а для підприємств-учасників надала прекрасну можливість обміну досвідом і успішного налагодження контактів.


26.11.07 IV Міжнародний АГРОФОРУМ 2007

14 – 16 листопада в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбувся IV Міжнародний «Агрофорум – 2007», який проходив під патронатом Міністерства Промислової політики України, Міністерства Аграрної політики України, Асоціації фермерів України та комітету Верховної Ради України.

Кожне підприємство намагалося якнайкраще прорекламувати свою продукцію, тому в усіх куточках виставки на яскраво оформлених стендах тривали переговори, дискусії, покази і ознайомлення з представленим товаром.

Красилівський машинобудівний завод продемонстрував наступну сільськогосподарську техніку:

 • Культиватор АКПН-6
 • Фуражир ФН-1,2/5,1
 • Причіп КМЗ-750
 • Подрібнювач ПР-4,5

Аналогічне обладнання представили підприємства Києва, Умані, Білої Церкви, Рівна, але таке обладнання, як фуражири Красилівського машинобудівного заводу аналогів на виставці не мали.

Під час виставки відвідувачі акцентували увагу на таких видах продукції заводу як причіп автомобільний КМЗ-750, подрібнювач рослинних залишків ПР-4,5, агрегат комбінований передпосівний напівнавісний АКПН-6.


29.08.07 «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ»

З 22.08. по 25.08.07 в Національному комплексі «Експоцентр Україна» вібулася виставка «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ».

Статус «Виробник кращих вітчизняних товарів» разом з медалями та дипломами «Золотий символ конкурсу» отримали 83 підприємства. Кращими визнали 362 види продукції, робіт та послуг.

Заводу участь у цій виставці дала змогу презентувати своє вітчизняне обладнання на конкурентноспроможному рівні та можливості для просування на нові ринки збуту.


сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект