ВАТ Староконстянтинівський завод

ВАТ «Старокостянтинівський завод ковальсько-пресового обладнання»

 

 

Будівництво заводу почалося в 1974 році. Його, як свою філію, побудував Хмельницький завод ковальсько - пресового обладнання. Першу продукцію підприємство випустило в 1976 році. На початку 1983 р. освоєно повне виготовлення деталей та вузлів правильно-відрізного автомата ІВ - 6118, його складання, фарбування, налагодження та випробування - тобто весь цикл виготовлення верстата та його навантаження.

Завод був єдиним виробником правильно-відрізних автоматів, які розмотували з бунта, правили та відрізали на потрібні розміри дріт діаметром від 1,6 мм до 8 мм.

ВАТ "Старокостянтинівський завод ковальсько-пресового обладнання" Хмельницької області розташований в південно-західній частині міста, має залізничний та автомобільний під'їзд до підприємства, що дає перевагу щодо реалізації продукції у будь-який куточок країн ближнього зарубіжжя і країн Західної Європи.

Завод постійний учасник міжнародного промислового форуму з 2005 року. Переможець на регіональному рівні в номінації "Продукція виробничо-технічного призначення". Колектив заводу нагороджений дипломом "Кращий вітчизняний товар 2007 року" за виготовлення верстата для роздільної різки арматурної і кутової сталі моделі Н-35-40-75. «Старпрес» спеціалізуется на випуску верстатів для рубки та згинання арматурної сталі - автомати моделі СМЖ-172 Б і СМЖ-784 для рубки и гибки кутник. Випускається заводом продукція використовується будівельними організаціями, заводами ЗБВ та ін підприємствами будівельної індустрії.

<< Назад

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект